מועצת תלמידים - image

 תהליך הבחירות:

 שלבי הבחירות

תהליך הבחירות

האחראית

בשלב הראשון

 22.10-26.10

חשיפת התלמידים לבחירות ולועדות, הקניית מושגים בנושא מנהיגות, בחירות, יוזמה...יחידות לימוד בנושא

חשיפת התלמידים לועדות הקיימות ע"י מצגת

בחירות בכיתה לועדות

באחריות מחנכת הכיתה

בשלב השני

. 27.10

הכרזה בכיתות על שמות הנבחרים

באחריות מחנכות

 ג' – ו'.

(תלמיד שלא נבחר קיבל תפקיד בועדה הכיתתיתב

בשלב השלישי

29.10-3.11

תעמולה בית ספרית בחירות לועדות בית ספריות

) באחריות ההורים והמחנכות

בשלב הרביעי

5.11-6.11

בחירות וירטואליות

באחריות הרכזת החברתית ורכזת מחשבים

בשלב החמישי

7.11-10.11

ישיבת וועדות ראשונה ובחירת  יו"ר וסגן מכל ועדה. כל יו"ר וסגן מכל ועדה ישמש כנציג במועצת התלמידים.

באחריות הרכזות

 התלמידים שנבחרו לועדות בבחירות הוירטואליות (שלב שלישי)

הכיתה

ועדת ספורט

רכזת עפרה

ועדת קיימות ובריאות

רכזת מיטל

ועדת גישור

רכזת אורגל

ועדת זהב

רכזת נורית דנדיקר

ועדת טיולים

רכזת נורית אחרק

ועדת ריקוד

רכזת עפרה

ועדת ביטחון

רכזת עפרה

ועדת מחשבים

(נאמני מחשב)

רכזת אורלי

ועדת ספרייה

רכזת ריקי

ג1

הילה להב

 

 

 

רונה אוחיון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רגב ציונית

שי כהן

 

 

 

 

 

 

 

ג2

רומי דהן

נועם בטאט

 

 

 

 

 

 

 

 

שני דדון

רעות כדורי

 

 

 

 

 

 

 

ג3

ים בן אבו

חכמון לירן

 

 

 

 

 

 

 

 

מעיין בן אבו

באזוב נינל

 

 

 

 

 

 

 

ד1

הדס

נועה

נועה

רוני אודאי

 

 

 

 

 

 

נמרוד

אוהד

גיל

דקל

 

 

 

 

 

ד2

עמית

 

נועם

דניאל

 

 

 

 

 

 

שקד

 

שירה.א

מקסים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דני

 

 

 

 

 

ד3

איתמר

ריאם

מיקה

רון טאוש

 

 

 

 

 

 

עדי

 

נתנאל

דניאל.א

נהוראי אביטל

 

 

 

 

 

 

 

מאור

 

רותם יוסף

 

 

 

 

 

ה1

נועה ברנט

שחר חיון

נוגה אברהם

דניאל רון

עומרי שוקר

 

 

 

 

 

איתי אואקי

נדב סרוסי

מאי דדון

לירן שימן

עמית סויסה

 

 

 

 

ה2

תמיר ברהם

אביטל בלאלוב

אורי הרוש

שחר לויטנוס

נטע גבריאלי

 

 

 

 

 

הראל הרוש

אן שורץ

שירה מגן

דוריאן

יובל חיון

 

 

 

 

 

 

 

 

ירין אגמי

דן שמיר

 

 

 

 

 

 

 

 

מתן אברהם

 

 

 

 

 

ו1

ליאור אגמי

דור

יהונתן

ליה

לילך

הבנות שלא נבחרו לועדת ספורט/

איתי

 

 

 

יסמין

ליאור

מלי

עדן

מאור

נהוראי

 

 

 

שוהם

אריאנה

 

 

שחף

עומר

 

 

 

 

 

 

 

 

ארז

 

 

ו2

אודליה

שירה

קתרין

יאיר

שחר

סיון

 

 

 

חאלה

קורל

יעל

דותן

יעל

אילי

 

 

 

 

 

 

 

עידו

עידו

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אוהד

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גל